четверг, 12 июля 2018 г.

Культура бідності

Величезний розрив,
дуальність світів багатих та бідних підтримується силою.
Ален Бадью


Є така теорія управління суспільством, згідно з якою бідними і неосвіченими людьми уряду управляти набагато легше. Українців зараз можна назвати не найбільш заможними в Європі, але при цьому рівень кмітливості наших співгромадян дозволяє виживати в нелегкі періоди економічних криз.
В українському суспільстві дуже важко визначити - хто дійсно бідний, а хто тільки прикидається.
Зараз стало непристойним питати у людей про розмір їх зарплат. Мало кому з людей що працюють хочеться зізнаватися, що вони отримують зарплату, яка в перекладі на долари відповідає хіба що доходам слаборозвинених африканських країн. Але таки бідні українці, як це здається на перший погляд?
В цьому переконались учасники зустрічі які зібралися 12 липня в міській бібліотеці-філії на лекції – дискусії "Культура бідності" та вплив такого фактору на соціальну активність. Тема була актуальною і близькою для кожного з присутніх. Деякий подив викликало формулювання теми зустрічі "Культура бідності", але походу дії виявили спорідненість між сьогоденням і поведінкою суспільства. Дискусія була жвавою всі присутні брали активну участь в обговоренні деяких проблем, питань.





До цієї теми було розміщено книжкову виставку для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться бізнесом, менеджментом, саморозвитком «Бути по-справжньому багатим це – складний шлях, який можна подолати тільки з розумінням того, що гроші – не мета, а лише засіб для досягнення мети».



Комментариев нет:

Отправить комментарий